Angielski dla dzieci

 


Obecnie język angielski należy już do kanonu dobrej i pełnej edukacji. Dzieci, które uczestniczą w zajęciach już od najmłodszych lat szybciej przyswajają słówka, prawidłową wymowę, intonację, reguły gramatyczne, a także idiomy. W naszej akademii we Wrocławiu prowadzimy kursy metodą Talking Kids i Direct Kids, którą oceniamy jako wysoko skuteczną.

Organizujemy również Letnią Akademię Angielskiego. Młodzi uczestnicy w przyjaznej atmosferze nabywają nowych kompetencji językowych poprzez zabawę i wspólną naukę z rówieśnikami. Prowadzimy zajęcia językowe dla dzieci z pobliskich szkół podstawowych, gdzie w czasie świetlicy dzieci mogą rozszerzyć swoje kompetencje językowe.


 

 

OLYMP DIRECT KIDS – NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Talking Kids i Direct Kids jest nowoczesną i skuteczną metodą nauki dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej. Opiera się na założeniach metod bezpośrednich, zyskujących dużą popularność w nauczaniu języka angielskiego dzieci i dorosłych. Na kursach stosujących metodę bezpośrednią najmłodsi uczą się całościowo struktur języka, ćwicząc intensywnie ich używanie w ściśle zaplanowany przez autorów kursu sposób. Uczestnicy uczą się rozmawiać pełnymi zdaniami już od pierwszych zajęć. System powtarzania wprowadzanego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie. Jednocześnie przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych uczniów. Na kursach wykorzystuje się maksymalnie okresy koncentracji najmłodszych – żeby nie dopuścić do znużenia wprowadzane są elementy zabaw. Elementy kinetyczne pozwalają utrzymać uwagę najmłodszych i w pełni wykorzystać czas na naukę. Niska liczebność grup (max 8 dzieci) stwarza komfortowe warunki do aktywnej nauki podczas kursu.

 

ANGIELSKI DLA DZIECI Z SP 72 PRZY UL. TRWAŁEJ WE WROCŁAWIU

W przypadku grup uczniów z jednej szkoły, oferujemy odbieranie ich przez lektora i przyprowadzanie na zajęcia do naszej szkoły. Po zajęciach przedstawiciel OLYMP odprowadza dzieci na świetlicę.

 

ANGIELSKI W EDUKACJI DOMOWEJ

Wychodząc na przeciw dużemu zainteresowaniu rodzin homeschoolingowych zajęciami języków obcych dla dzieci, uruchamiamy kursy w godzinach dopołudniowych dedykowane dzieciom z ED.

 

URODZINY ZE SKRZYNIĄ TAJEMNIC – MOBILE ESCAPE ROOM

Oferujemy organizację urodzin, imprez lub spotkań ze Skrzynią Tajemnic. Przygotujrmy 2 godzinną zabawę w wybranej przez Panstwa tematyce. Uczestnicy będą rozwiązywać zagadki prowadzące do ukrytych szyfrów i kodów, a wszystko po to aby otworzyć Skrzynię Tajemnic. Skrzynia może skrywać prezenty dla jubilata, upominki dla wszystkich gości lub prowadzić do ukrytego poczęstunku. Nad zabawę czuwać będą animatorzy. Zapewnimy salę udekorowaną urodzinowo, talerzyki i kubeczki, dyplomy dla uczestników. Proponowane scenariusze: Harry Potter – Tajemnice Czarnego Pana, Ninjago, Zakrzywienie Czasoprzestrzeni, Albert Einstein, Skarb Piracki, Pokemon, Czarownice.

 

ANGIELSKI W SZKOLE TWOJEGO DZIECKA

Dla grup kolegów i koleżanek z jednej szkoły, oferujemy kursy angielskiego w szkole Państwa pociech. Czas, który dziecko musiałoby spędzić na szkolnej świetlicy, może zostać wykorzystany przez proponowany kurs angielskigo. Lektor odbiera uczniów ze świetlicy oraz odprowadza po przeprowadzonych zajęciach. Terminy i czas zajęć są dostosowane do propozycji rodziców.

 

 

PÓŁKOLONIE JĘZYKOWE w ramach LETNIEJ AKADEMII ANGIELSKIEGO

Zapraszamy wszystkie dzieci, w wieku 6 – 10 lat na wakacyjną przygodę z językiem angielskim. W naszej wrocławskiej akademii opiekę nad dziećmi zapewniamy od 7:30 do 16:30. Zajęcia rozpoczynamy o 9:00 i kończymy o 16:00. Turnus trwa od poniedziałku do piątku. Koszt to 420.00 zł za turnus. Przy wykupieniu więcej niż 1 turnusu lub przy zapisie rodzeństwa opłata za turnus wynosi 400.00 zł od osoby. W cenie zapewniamy: 2 lekcje języka angielskiego codziennie, gry, zabawy z językiem angielskim, warsztaty plastyczne, wyżywienie, materiały do zajęć, codzienne wycieczki, ubezpieczenie NW, bilety wstępów.

 


PLAN DNIA:

07.30 do 08.55 zajęcia świetlicowe (gry planszowe, ruchowe, klocki

09.00 do 09.45 zajęcia z języka angielskiego

10.00 do 10.30 drugie śniadanie

10.40 do 13.30 wycieczka

13.40 do 14.10 obiad

14.20 do 15.05 zajęcia z języka angielskiego

15.30 do 16.00 gry, zabawy, warsztaty językowo-plastyczne w szkole lub na powietrzu

16.00 do 16.30 zajęcia świetlicowe

 

Ilość miejsc ograniczona!!!

Turnusy:

I. 1.07 – 5.07

II. 8.07- 12.07

III. 15.07 – 19.07

IV. 22.07 – 26.07

V. 29.07 – 02.08

VI. 5.08 – 9.08

VII. 19.08 – 23.08

VIII. 26.08 – 30.08

ZAPRASZAMY !!!