Akademia Języków Obcych Olymp

Akademia Języków Obcych Olymp

ul. Powstańców Śląskich 112/114 53-333 Wrocław

+48 71 360 42 53 +48 502 159 723

  olymp@olymp-wroclaw.pl

Kursy języka angielskiego dla seniorów


Kilkadziesiąt lat temu nauka języka angielskiego nie była tak powszechna, jak obecnie. Z tego względu, większość osób starszych mimo chęci, nie potrafi porozumieć się z osobami z zagranicy. W związku z tym, z myślą o dojrzałych osobach 50+ stworzyliśmy specjalne kursy dla seniorów. Kompleksowy kurs języka angielskiego i niemieckiego OLYMP SENIOR to idealny program stworzony dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem obcym.

Podczas zajęć panuje przyjazna atmosfera. Kursy odbywają się w jasnych salach, na wygodnych krzesłach. Prowadzącymi są wykwalifikowani lektorzy, którzy znają najskuteczniejsze sposoby efektywnej nauki.


Oferowany przez Akademię Olymp angielski dla seniorów to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pragną nie tylko poznać podstawy języka, ale również chcą bez problemu komunikować się z osobami z zagranicy, a także rozumieć filmy i programy zagraniczne. Olymp Senior to nie tylko efektywna nauka, ale również miło spędzony czas w gronie rówieśników. Dzięki temu, że uczestników łączy wspólny cel: otwartość na poznawanie nowych rzeczy i chęć do ciągłego uczenia się, uczęszczanie na nasze zajęcia to czysta przyjemność.

Poziom nauczania jest za każdym razem dobierany do umiejętności całej grupy. W tym celu na samym początku lektor sprawdza umiejętności poszczególnych kursantów. Termin zajęć staramy się dostosować do preferencji i dyspozycyjności zainteresowanych uczestników. Każdemu z nowych słuchaczy przysługują 2 spotkania próbne podczas których będzie mógł ocenić efektywność nauki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy rzetelnej oraz wyczerpującej odpowiedzi i szczegółowo przedstawimy całą ofertę.

 

link-addvantagelink-talkinglink-wroclawwf-bw