Angielski dla seniorów

 

Kilkadziesiąt lat temu nauka języka angielskiego nie była tak powszechna, jak obecnie. Z tego względu, częśc osób w wieku 50+ mimo chęci, nie potrafi porozumieć się swobodnie z osobami z zagranicy. W związku z tym, z myślą o dojrzałych osobach stworzyliśmy specjalne kursy dla seniorów.

Podczas zajęć panuje przyjazna atmosfera. Kursy odbywają się w jasnych salach, na wygodnych krzesłach. Prowadzącymi są wykwalifikowani lektorzy, którzy znają najskuteczniejsze sposoby efektywnej nauki.


OLYMP SENIOR

Oferowany przez Akademię Olymp angielski dla seniorów to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pragną nie tylko poznać podstawy języka, ale również chcą bez problemu komunikować się z osobami z zagranicy, a także rozumieć filmy i programy zagraniczne. Olymp Senior to efektywna nauka i miło spędzony czas w gronie rówieśników. Dzięki temu, że uczestników łączy wspólny cel: otwartość na poznawanie nowych rzeczy i chęć do ciągłego uczenia się, uczęszczanie na nasze zajęcia to przyjemność.

Poziom nauczania jest za każdym razem dobierany do umiejętności całej grupy. W tym celu na samym początku kursu lektor sprawdza umiejętności poszczególnych słuchaczy. Termin zajęć staramy się dostosować do preferencji i dyspozycyjności zainteresowanych uczestników. Każdemu z nowych słuchaczy przysługują 2 spotkania próbne podczas których będzie mógł ocenić efektywność nauki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy rzetelnej oraz wyczerpującej odpowiedzi i szczegółowo przedstawimy całą ofertę.