Akademia Olymp

Akademia Olymp

ul. Powstańców Śląskich 112/114 53-333 Wrocław

+48 71 360 42 53 +48 502 159 723

  olymp@olymp-wroclaw.pl

Kursy Angielskiego dla Dorosłych

 


Szkoły angielskiego we Wrocławiu oferują zazwyczaj standardowy typ zajęć dla dorosłych w grupach kilkuosobowych. w naszej placówce tego rodzaju kursy angielskiego również cieszą się największą popularnością, ale posiadamy również interesujące propozycje dla osób, pragnących intensywniej pracować nad swoimi umiejętnościami. Prowadzimy angielski w małych grupach komfort i vip. Jesteśmy także otwarci na nowe technologie, które dają nam możliwość prowadzenia zajęć przez skype. Organizujemy również kursy w weekendy, dla szczególnie zapracowanych osób. Ciekawą propozycją jest nauka języka dla seniorów, która przebiega w życzliwej i sympatycznej atmosferze.


 

OLYMP STANDARD

Jest to najbardziej rozpowszechniony kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu First Certificate organizowanego przez Cambridge ESOL. Dzięki wykorzystaniu metody bezpośredniej, nauka trwa około czterokrotnie krócej, niż w przypadku jakiejkolwiek innej metody. Zajęcia odbywają się w grupach od 6 do 12 słuchaczy w systemach spotkań: pn - śr i wt - czw. Program standard przeznaczony jest dla osób, które pragną szybko przyswoić sobie język angielski, otrzymując wysokiej jakości usługę za przystępną cenę.

 

OLYMP KOMFORT

Zajęcia w programie komfort odbywają się w małych, 4 do 6 osobowych grupach. Metodyka zajęć pozostaje taka sama, jak w programie standard, ale warunki zajęć przeznaczone są dla bardziej wymagających klientów.

 

OLYMP VIP

Podobnie jak w programie standard, do nauki języka angielskiego wykorzystujemy metodę bezpośrednią. Zajęcia odbywają się w grupach od 1 do 3 osobowych, a dni i godziny zajęć ustalamy z klientem indywidualnie. Program VIP przeznaczony jest dla osób, którym tryb pracy lub nauki nie pozwala na uczestniczenia w zajęciach grupowych.

 

OLYMP SKYPE

Osobom zapracowanym i dysponującym małą ilością wolnego czasu, proponujemy zajęcia języka angielskiego przez skype. jak wygląda nauka on-line? O ustalonej godzinie lektor łączy się z klientem przez skype i prowadzi zajęcia. Klient może w tym czasie przebywać w domu, w pracy czy na wakacjach, nie musi tracić czasu na dojazd do szkoły, a zajęcia mogą być przeprowadzone o każdej porze dnia.

 

OLYMP WEEKEND

Program weekend stworzyliśmy z myślą o osobach, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego w ciągu tygodnia. Dla nich nasza szkoła jest otwarta w piątkowe popołudnia oraz soboty i niedziele. Słuchacze programu weekend mogą uczyć się angielskiego metodą bezpośrednią w czasie jednego spotkania - w piątek lub sobotę, albo w czasie dwóch spotkań sobotnio-niedzielnych.

 

OLYMP SENIOR

Domowa atmosfera, doskonale wykwalifikowani lektorzy to nasze atuty. Zapraszamy osoby dojrzałe do skorzystania z oferty nauki angielskiego w naszym gronie.

 

OLYMP POLISH FOR FOREIGNERS / JĘZYK POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

Wychodząc naprzeciw szerokiemu zainteresowaniu, oferujemy kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Jeśli przyjechałeś do nas z innego kraju - na chwilę lub na dłużej - i chcesz nauczyć się naszego pięknego języka, serdecznie zapraszamy.

FacebookTwitter

link-addvantagelink-talkinglink-wroclawwf-bw