Akademia Języków Obcych Olymp

Akademia Języków Obcych Olymp

ul. Powstańców Śląskich 112/114 53-333 Wrocław

+48 71 360 42 53 +48 502 159 723

  olymp@olymp-wroclaw.pl

Angielski dla Dzieci

 


Obecnie język angielski należy już do kanonu dobrej i pełnej edukacji. Dzieci, które uczestniczą w zajęciach z języka obcego już od najmłodszych lat szybciej przyswajają słówka, prawidłową wymowę i intonację języka, reguły gramatyczne, a także idiomy. W naszej szkole językowej we Wrocławiu prowadzimy angielski dla dzieci metodą Talking Kids, którą oceniamy jao wysoko skuteczną. Organizujemy również półkolonie z językiem angielskim. Młodzi uczestnicy w przyjaznej atmosferze nabywają nowych kompetencji językowych poprzez zabawę i wspólną naukę z rówieśnikami.


 

OLYMP – KURS ANGIELSKIEGO DLA DZIECItalking-kids

Talking Kids jest nowoczesną i skuteczną metodą nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. Opiera się na założeniach metod bezpośrednich, zyskujących dużą popularność w nauczaniu języka angielskiego dzieci i dorosłych. Na kursach stosujących metodę Talking Kids najmłodsi uczą się całościowo struktur języka, ćwicząc intensywnie na zajęciach ich używanie w ściśle zaplanowany przez autorów kursu sposób. Uczestnicy uczą się rozmawiać pełnymi zdaniami już od pierwszych zajęć. System powtarzania wprowadzanego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie. Jednocześnie przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych uczniów. Wykorzystuje się maksymalnie okresy koncentracji najmłodszych, żeby nie dopuścić do znużenia wprowadzane są elementy zabaw językowych. Elementy kinetyczne pozwalają utrzymać uwagę najmłodszych i w pełni wykorzystać czas na naukę. Niska liczebność grup (max 8 dzieci) stwarza komfortowe warunki do aktywnej nauki. Tandemowy system nauczania, pozwala dzieciom nabyć obycia i pewności w obcowianiu z różnymi akcentami.

 

ANGIELSKI DLA DZIECI Z SP 72 PRZY UL. TRWAŁEJ WE WROCŁAWIU

W przypadku grup uczniów z jednej szkoły, oferujemy odbieranie ich przez lektora i przyprowadzanie na zajęcia języka angielskiego dla dzieci do naszej szkoły. Po zajęciach przedstawiciel OLYMP odprowadza dzieci na świetlicę.

 

ANGIELSKI DLA DZIECI W SZKOLE TWOJEGO DZIECKA

Dla grup kolegów i koleżanek z jednej szkoły, oferujemy kursy języka angielskiego w szkole Twoich pociech. Czas, który Twoja pociecha musiałaby spędzić na szkolnej świetlicy, może zostać wykorzystany przez proponowany Państwu język angielski dla dzieci. Lektor odbiera uczniów ze świetlicy oraz odprowadza po przeprowadzonych zajęciach. Terminy i czas zajęć są dostosowane do propozycji rodziców.

 

PÓŁKOLONIE w ramach Letniej Akademii Językowej SIERPIEŃ 2017

Zapraszamy wszystkie dzieci, małe i duże, na wakacyjną przygodę z językiem angielskim.W naszej wrocławskiej akademii opiekę nad dziećmi zapewniamy od 7 30 do 16 30 Zajęcia rozpoczynamy od 9 00, kończymy i 16 00. Turnus trwa od poniedziałku do piątku. Koszt to 420.00 zł za turnus. Przy wykupieniu więcej niż 1 turnusu, lub przy zapisie rodzeństwa opłata za turnus wynosi 400.00 zł od osoby. W cenie zapewniamy: warsztaty językowe, gry, zabawy z językiem obcym, warsztaty plastyczne, wyżywienie, materiały do zajęć, codzienne wycieczki, ubezpieczenie NW, bilety wstępów oraz komunikacji miejskiej.

PLAN DNIA:

07.30 do 08.55 zajęcia świetlicowe (gry planszowe, ruchowe, klocki)

09.00 do 09.45 zajęcia z języka angielskiego

10.00 do 10.30 drugie śniadanie

10.40 do 13.30 wycieczka

13.40 do 14.10 obiad

14.20 do 15.05 zajęcia z języka angielskiego

15.30 do 16.00 gry, zabawy, warsztaty językowe w szkole lub na powietrzu

16.00 do 16.30 zajęcia świetlicowe

Ilość miejsc ograniczona!!!

Turnusy:

I. 31.07-4.08, II. 7.08-11.08, III. 21.08-25.08

Zapraszamy.

 

 

FacebookTwitter

link-addvantagelink-talkinglink-wroclawwf-bw