Kadra

 


Kadra w Szkole Jezyków Obcych OLYMP jest starannie dobierana. Współpracujemy z filologami, native speakerami oraz entuzjatami języków obcych. Nasi lektorzy prócz znajomości języka obcego posiadają wiedzę w zakresie gospodarki, ekonomii, nauk społecznych czy psychologii i pedagigiki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą lektorów i pracowników administracyjnych, zawsze zaangażowanych i wykonujących swoją pracę z pasją.


 

MARZENA
Pracownik administracyjny. Studentka studiów magisterskich na kierunku branding na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawsze pogodna i opanowana. Chętnie pomaga naszym słuchaczom w sprawach organizacyjnych i administracyjnych. Z wielkim zaangażowaniem dba o sprawy naszych klientów.


ADAM
Urodził się w Chicago. Przyjechał do Polski na studia socjologiczne gdzie zainteresował się polską historią i językiem. Prowadzi zajęcia dla zaawansowanych i warsztaty konwersacyjne.


CHRIS
Pochodzi ze Stanów Zjędnoczonych. W Polsce studiuje grafikę komputerową na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Prowadzi zajęcia z zaawansowanymi studentami oraz konwersacje.


CAROLINE
Potrafi zbudować doskonałe relacje zarówno dziećmi jak i dorosłymi. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Jej optymizm jest zaraźliwy. Gdy nie uczy w OLYMP, spędza czas na Uniwersytecie Medycznym gdzie studiuje medycynę. Urodziła się w Arizonie USA, mieszka w Dreźnie w Niemczech. Uczy angielskiego oraz niemieckiego jako native speaker.


FRANCO
Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Prowadzi zajęcia z dorosłymi. Doskonale znajduje się w zagadnieniach Business English, prowadzi zajęcia zarówno z General Business English jak i z języków branżowych. Zawsze doskonale przygotowany do zajęć stawia na doskonałą komunikację ze studentami.


AGNIESZKA
Magister filologii angielskiej na UMCS w Lublinie, absolwentka Podyplomowego Studium Przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawsze przygotowana do zajęć i wykorzystująca każdą ich minutę w 100 procentach. Na co dzień tłumacz licznych książek. W wolnych chwilach pasjonatka zwierząt.


MAGDA M.
Zawsze uśmiechnięta, pozytywna, prowadzi zajęcia zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi. Magister filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz filologii angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej. Na codzień pracuje z młodzieżą w szkole średniej.OlaMagister filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Zawsze pogodna i doskonale przygotowana, potrafii zmotywować do nauki każdego. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.


IWONA
Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się zajęciami z młodzieżą oraz dorosłymi. Zawsze pomocna i przygotowana do zajęć. Uczy na każdym poziomie zaawansowania. Na codzień pracownik jednej z korporacji amerykańskich.


KAJA
W obecnej chwili studentka studiów magisterskich filologii angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej oraz filologi polskiej ze specjalizacją nauczania języka polskiego dla cudzieziemców na Uniwersystecie Wrocławskim. Dzieli swój czas pomiędzy pasję do nauczania języka angielskiego a studiami. Zawsze wzorowo przygotowana do zajęć. Prowadzi zajęcia na najwyższym poziomie zarówno z  młodzieżą jak i dorosłymi.


OLA
Magister filologii angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci. Jest skarbnicą nieograniczonych pomysłów na zajaecia.


ANETA
W obecnej chwili studentka 3 roku studiów magisterskich na filologii angielskiej na WSF. Dzieli swój czas pomiędzy pasję do nauczania języka angielskiego a studiamii. Zawsze wzorowo przygotowana do zajęć. Prowadzi zajęcia zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi na każdym poziomie.


AGATA
Licencjat filologii angielskiej. Od wielu lat prowadzi zajęcia z dziećmi. Spokojna, opanowana, z ogromnym doświadczeniem potrafi poradzić sobie z najbardziej ruchliwą grupą dzieci zaskakując ich nowymi pomysłami na naukę języka angielskiego.


MAGDA
Uwielbia dzieci i pracę z nimi. Doskonale rozpoznaje potrzeby swoich uczniów i jest pełna zrozumienia. Zawsze pełna pomysłów na zajęcia, które zaskakują swoją dynamiką i różnorodnością. Posiada certyfikat CAE na poziomie C1 wydany przez Cambridge Assessment English. Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, uczestniczka wymiany studenckiej Erasmus w Niemczech.


DOMINIKA
Studentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Pasjonatka filmów i festiwalu Nowe Horyzonty. Posiada certyfikat CPE na poziomie C2 wydany przez Cambridge Assessment English. W naszej szkole zajmuje się nauczaniem dzieci. Dzieci uwielbiają ją za spokojne usposobienie i zaskakujące pomysły prowadzenia zajęć, które regularnie zaskakują każde dziecko. Kompetencje z zakresu psychologii dziecięcej pozwalają Dominice dotrzeć do każdego dziecka.


GOSIA
Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku prowadzonym w języku angielskim. Prowadzi zajęcia z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi. Pełna pomysłów, zaskakuje nawet najbardziej wymagające dzieci. Prowadzi warsztaty językowo-plastyczne dla dzieci. Spędziła 4 miesiące w USA gdzie miałą możliwość doskonalenia języka angielskiego.