Kadra

 

 

Kadra w Szkole Jezyków Obcych OLYMP jest starannie dobierana. Współpracujemy z filologami, native speakerami oraz entuzjastami języków obcych. Nasi lektorzy prócz znajomości języka obcego posiadają wiedzę w zakresie gospodarki, ekonomii, nauk społecznych czy psychologii i pedagogiki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą lektorów i pracowników administracyjnych, zawsze zaangażowanych i wykonujących swoją pracę z pasją.

MARZENA
Pracownik administracyjny. Studentka studiów magisterskich na kierunku branding na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawsze pogodna i opanowana. Chętnie pomaga naszym słuchaczom w sprawach organizacyjnych i administracyjnych. Z wielkim zaangażowaniem dba o sprawy naszych klientów.

CHRIS

Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. W Polsce studiuje grafikę komputerową na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Prowadzi zajęcia z zaawansowanymi studentami oraz konwersacje.

FRANCO

Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Prowadzi zajęcia z dorosłymi. Doskonale znajduje się w zagadnieniach Business English, prowadzi zajęcia zarówno z General Business English jak i z języków branżowych. Zawsze doskonale przygotowany do zajęć stawia na doskonałą komunikację ze studentami.

AGNIESZKA

Magister filologii angielskiej na UMCS w Lublinie, absolwentka Podyplomowego Studium Przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawsze przygotowana do zajęć i wykorzystująca każdą ich minutę

w 100 procentach. Na co dzień tłumacz licznych książek. W wolnych chwilach pasjonatka zwierząt.

MAGDA M.

Zawsze uśmiechnięta, pozytywna, prowadzi zajęcia zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi. Magister filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz filologii angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej. Na co dzień pracuje z młodzieżą w szkole średniej.

OLA

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Zawsze pogodna i doskonale przygotowana, potrafi zmotywować do nauki każdego. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.

IWONA

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się zajęciami z młodzieżą oraz dorosłymi. Zawsze pomocna i przygotowana do zajęć. Uczy na każdym poziomie zaawansowania. Na co dzień pracownik jednej z korporacji amerykańskich.

KAMILA

magister filologii angielskiej. Doskonały metodyk. Uczy zarówno dzieci jak i dorosłych. Przygotowuje do egzaminów 8 klasisty, matury i innych egzaminów językowych. Zawsze wzorowo przygotowana do zajęć które prowadzi z wielką efektywnością.

KASIA

Nauczyciel z pasją. Uczy zarówno najmłodszych jak i nastolatków. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w szkole i przedszkolu Montessori w Wielkiej Brytanii oraz American School we Wrocławiu. Lektorka zawsze starannie przygotowana do zajęć. Poprzez gry i zabawy stara się przekazać dzieciom wiedzę w ciekawy i przystępny sposób.

ANETA

W obecnej chwili studentka studiów magisterskich na filologii angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej. Dzieli swój czas pomiędzy pasję do nauczania języka angielskiego a studiami. Zawsze wzorowo przygotowana do zajęć. Prowadzi zajęcia zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi na każdym poziomie.

DOMINIKA

Studentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Pasjonatka filmów i festiwalu Nowe Horyzonty. Posiada certyfikat CPE na poziomie C2 wydany przez Cambridge Assessment English. W naszej szkole zajmuje się nauczaniem dzieci. Dzieci uwielbiają ją za spokojne usposobienie i zaskakujące pomysły prowadzenia zajęć, które regularnie zaskakują każde dziecko. Kompetencje z zakresu psychologii dziecięcej pozwalają Dominice dotrzeć do każdego dziecka.

GOSIA

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku prowadzonym w języku angielskim. Prowadzi zajęcia z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi. Pełna pomysłów, zaskakuje nawet najbardziej wymagające dzieci. Prowadzi warsztaty językowo-plastyczne dla dzieci. Spędziła 4 miesiące w USA gdzie miała możliwość doskonalenia języka angielskiego.

MICHALINA

Magister filologi polskiej ze specjalnością nauczanie polskiego jako języka obcego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa ucząc ludzi z całego świata. Michalina dzięki swojemu entuzjazmowi, pozytywnej energii oraz wyrozumiałości do uczniów tworzy miłą atmosferę na zajęciach, co przekłada się na efektywniejszą naukę.

Staszek
Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Zawsze doskonale przygotowany do zajęć, prowadzi je na najwyższym poziomie, zarówno z młodzieżą, jak i dorosłymi.

Agata

Licencjat z pedagogiki zdobyła na Uniwersytecie Wrocławski, obecnie studiuje filologię angielską na tej samej uczelni. Uwielbia pracę z dziećmi jak i młodzieżą. Zawsze pogodna i pełna zapału do pracy, prowadzi kreatywne i ciekawe zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.