Kadra

Kadra w Szkole Jezyków Obcych OLYMP jest starannie dobierana. Współpracujemy z filologami, native speakerami oraz entuzjastami języków obcych. Nasi lektorzy prócz znajomości języka obcego posiadają wiedzę w zakresie gospodarki, ekonomii, nauk społecznych czy psychologii i pedagogiki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą lektorów i pracowników administracyjnych, zawsze zaangażowanych i wykonujących swoją pracę z pasją.

.

 

MARZENA
Pracownik administracyjny. Studentka studiów magisterskich na kierunku branding na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawsze pogodna i opanowana. Chętnie pomaga naszym słuchaczom w sprawach organizacyjnych i administracyjnych. Z wielkim zaangażowaniem dba o sprawy naszych klientów.

.

 

CHRIS

Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. W Polsce studiuje grafikę komputerową na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Prowadzi zajęcia z zaawansowanymi studentami oraz konwersacje.

.

 

FRANCO

Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Prowadzi zajęcia z dorosłymi. Doskonale znajduje się w zagadnieniach Business English, prowadzi zajęcia zarówno z General Business English jak i z języków branżowych. Zawsze doskonale przygotowany do zajęć stawia na doskonałą komunikację ze studentami.

.

 

AGNIESZKA

Magister filologii angielskiej na UMCS w Lublinie, absolwentka Podyplomowego Studium Przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawsze przygotowana do zajęć i wykorzystująca każdą ich minutę

w 100 procentach. Na co dzień tłumacz licznych książek. W wolnych chwilach pasjonatka zwierząt.

.

 

MAGDA M.

Zawsze uśmiechnięta, pozytywna, prowadzi zajęcia zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi. Magister filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz filologii angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej. Na co dzień pracuje z młodzieżą w szkole średniej.

.

 

OLA

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Zawsze pogodna i doskonale przygotowana, potrafi zmotywować do nauki każdego. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.

.

 

IWONA

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się zajęciami z młodzieżą oraz dorosłymi. Zawsze pomocna i przygotowana do zajęć. Uczy na każdym poziomie zaawansowania. Na co dzień pracownik jednej z korporacji amerykańskich.

.

 

KAMILA

magister filologii angielskiej. Doskonały metodyk. Uczy zarówno dzieci jak i dorosłych. Przygotowuje do egzaminów 8 klasisty, matury i innych egzaminów językowych. Zawsze wzorowo przygotowana do zajęć które prowadzi z wielką efektywnością.

.

 

 
 

KASIA

Nauczyciel z pasją. Uczy zarówno najmłodszych jak i nastolatków. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w szkole i przedszkolu Montessori w Wielkiej Brytanii oraz American School we Wrocławiu. Lektorka zawsze starannie przygotowana do zajęć. Poprzez gry i zabawy stara się przekazać dzieciom wiedzę w ciekawy i przystępny sposób.

.

 

 

ANETA

W obecnej chwili studentka studiów magisterskich na filologii angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej. Dzieli swój czas pomiędzy pasję do nauczania języka angielskiego a studiami. Zawsze wzorowo przygotowana do zajęć. Prowadzi zajęcia zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi na każdym poziomie.

.

 

DOMINIKA

Studentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Pasjonatka filmów i festiwalu Nowe Horyzonty. Posiada certyfikat CPE na poziomie C2 wydany przez Cambridge Assessment English. W naszej szkole zajmuje się nauczaniem dzieci. Dzieci uwielbiają ją za spokojne usposobienie i zaskakujące pomysły prowadzenia zajęć, które regularnie zaskakują każde dziecko. Kompetencje z zakresu psychologii dziecięcej pozwalają Dominice dotrzeć do każdego dziecka.

.

 

GOSIA

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku prowadzonym w języku angielskim. Prowadzi zajęcia z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi. Pełna pomysłów, zaskakuje nawet najbardziej wymagające dzieci. Prowadzi warsztaty językowo-plastyczne dla dzieci. Spędziła 4 miesiące w USA gdzie miała możliwość doskonalenia języka angielskiego.

.

 

MICHALINA

Magister filologi polskiej ze specjalnością nauczanie polskiego jako języka obcego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa ucząc ludzi z całego świata. Michalina dzięki swojemu entuzjazmowi, pozytywnej energii oraz wyrozumiałości do uczniów tworzy miłą atmosferę na zajęciach, co przekłada się na efektywniejszą naukę.

.

 

Staszek
Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Zawsze doskonale przygotowany do zajęć, prowadzi je na najwyższym poziomie, zarówno z młodzieżą, jak i dorosłymi.

.

 

Agata

Licencjat z pedagogiki zdobyła na Uniwersytecie Wrocławski, obecnie studiuje filologię angielską na tej samej uczelni. Uwielbia pracę z dziećmi jak i młodzieżą. Zawsze pogodna i pełna zapału do pracy, prowadzi kreatywne i ciekawe zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.

 

.

 

Ola

Studentką germanistyki na Uniwersytecie Wrocławski. Wielka pasjonatką języka niemieckiego, angielskiego oraz pracy z dziećmi. Zawsze przygotowana do zajęć, w ciekawy i kreatywny sposób pomaga poznać dzieciom język. Ola uczy również dorosłych na każdym poziomie językowym. Pomaga osobą w każdym wieku przełamać bariery językowe.

 

.

 

Angelika

Na co dzień swoje pasje dzieli pomiędzy inżynierię biomedyczną i język angielski. Z ogromnym zaangażowaniem prowadzi zajęcia z dziećmi w różnych grupach wiekowych. Nie brak jej pomysłowości i kreatywności podczas zajęć. Specjalizuje się w wykorzystaniu ćwiczeń kinetycznych w nauczaniu języka angielskiego. Od 10 lat pasjonuje się również tańcem i jest związana z młodzieżowym domem kultury gdzie współpracuje przy zajęciach i festiwalach tanecznych z dziećmi i młodzieżą. Doświadczeni w pracy z dziećmi zdobywała także jako opiekun kolonijny.

 

.