Akademia Języków Obcych Olymp

Akademia Języków Obcych Olymp

ul. Powstańców Śląskich 112/114 53-333 Wrocław

+48 71 360 42 53 +48 502 159 723

  olymp@olymp-wroclaw.pl

Kursy Angielskiego w Anglii

 

BARNARDISTON HALL

Barnardiston Hall to doskonałe miejsce na dwutygodniowy wakacyjny kurs językowy dla dzieci w wieku 8-13 lat. Ta malowniacza miejscowość położona jest 30 minut drogi od Cambridge, co zapewnia idealne warunki do nauki. W programie kursu przewidzianych jest 15h nauki języka angielskiego, w grupach nieprzekraczających 12 osób, na róznych poziomach językowych (od poziomu podstawowego do zaawansowanego). Zapewnione wyżywienie: śniadanie, lunch oraz obiado-kolacja.

W programie są liczne wycieczki m.in. wizyta w Londynie, Cambridge, Safari Park oraz inne atrakcje: zajęcia sportowe, pokazy filmowe, gry i zabawy.

CAMBRIDGE

To idealne miejsce gdzie można połączyć kurs języka angielskiego ze wspaniałymi wakacjami. Wakacyjne kursy Cambridge Juniors przewidziane są dla młodzieży w wieku 14-17 lat. W grupach maksymalnie 12 osobowych, studenci uczą się 20h w tygodniu. Zakwaterowanie w pokojach jedno- lub dwuosobowych, zapewnione są śniadanie, lunch oraz obiado-kolacja.

W programie przewidziane są liczne wycieczki m.in. całodniowa wizyta w Londynie, zwiedzanie Cambridge, Peterborough oraz inne atrakcje: warsztaty tematyczne, zajęcia sportowe, pokazy filmowe.

LONDYN

Jeżeli szukasz przyjacielskiej atmosfery w czasie nauki, profesjonalnych i wesołych nauczycieli oraz atrakcyjnego miejsca pod względem towarzyskim - zapraszamy do Londynu. To idealne miejsce, gdzie można znaleźć mnóstwo ciekawych restauracji, pubów i kafejek w otoczeniu ludzi z ponad 20 krajów świata.

BOURNEMOUTH

Zapraszamy osoby 45+ na przygodę z językiem angielskim na południowym wybrzeżu Anglii. Nie ma innego miejsca, gdzie nauka angielskiego może być tak przyjemna i efektywna jak w otoczeniu sklepów i restauracji nadmorskiej miejscowości Bournemouth. W każdym tygodniu zapewnionych jest 20h zajęć, w grupach do 12 osób, na poziomach od podstawowego do zaawansowanego. Kurs trwa od 1 do 4 tygodni. W ciągu każdego tygodnia przewidziane są dwie wycieczki np. zwiedzanie Londynu, Stonehenge, czy odwiedzenie The Titanic Exhibition. Ponadto w programie są liczne atrakcje kulturalne. Zapewnione śniadanie, lunch i obiadokolacja.

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

link-addvantagelink-talkinglink-wroclawwf-bw