Kursy

Szkoła Języków Obcych Olymp

 

Od 2001 roku prowadzimy szkołę językową we Wrocławiu. Organizujemy kursy angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także seniorów w kilku wariantach lekcyjnych – od profilu Standard, poprzez Komfort, a kończąc na Vip. W zależności od wybranego modelu nauki zajęcia odbywają się w grupach kilkunasto- lub kilkuosobowych. Dla wymagającyh i zapracowanych klientów prponujemy naukę w trybie indywidualnym. Naszych studentów wspieramy bezpłatnym dostępem do platformy internetowej, oceniamy ich postępy regularnymi sesjami testowymi.

Nasza szkoła angielskiego prowadzi zajęcia w swojej siedzibie w tygodniu, jak też w weekendy przy wyborze opcji nauczania weekendowego. Nasi lektorzy udzielają lekcji przez Skype, co stanowi naszą odpowiedź na potrzeby współczesnych Klientów i ogranicza czas na dojazdy. Przygotowaliśmy także ofertę wakacyjną. Jest to okres idealny na szlifowanie umiejętności. Brak dodatkowych zajęć pomaga skoncentrować uwagę i znacząco poprawić swój angielski.

Prowadzimy kursy specjalistyczne biznesowe z zakresu różnych sektorów. Przygotowujemy także tłumaczenia. Prowadzimy lekcje języka polskiego dla obcokrajowców oraz organizujemy zajęcia z innych języków, w tym: niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, portugalskiego, francuskiego. Na życzenie klienta możemy zorganizować kurs japońskiegpo, chińskiego i arabskiego oraz serbskiego, czeskiego i ukraińskiego.