Strona główna


Szkoła Języka Angielskiego Olymp Wrocław

Wrocław to miasto prężnie rozwijające się, przyciągające swoją niezwykłą dynamiką inwestorów zagranicznych. W związku z intensywnym rozwojem konieczne jest wykształcenie odpowiedniej kadry, doskonale władającej językami obcymi. Angielski stał się obecnie międzynarodowym językiem biznesu i nauki, a dobra jego znajomość otwiera wiele ścieżek kariery.

We Wrocławiu powstają liczne szkoły angielskiego, jednak nasza placówka wybitnie wyróżnia się na tle innych. Organizując i prowadząc kursy angielskiego dbamy przede wszystkim o komfort uczestników. Właśnie dlatego staramy się tworzyć grupy o zbliżonym poziomie kompetencji językowych. Przy podziałach uwzględniamy także wiek uczestników tak, aby nikt nie czuł się skrępowany. Oferujemy angielski dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Podczas zajęć posługujemy się żywym językiem. Staramy się aranżować ciekawe dialogi w języku obcym, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z problemu, jakim jest przezwyciężenie skrępowania posługiwania się językiem angielskim. Stosujemy nowoczesne metody pedagogiczne i dysponujemy kadrą doświadczonych lektorów.

Zapraszamy do zapisów na kursy języka angielskiego da dorosłych.

Wypełnij test kwalifikacyjny, skorzystaj z 2 próbnych spotkań lekcyjnych i zapisz sie na kurs w tym semestrze.

Rabat do 20 procent. Metoda Direct Method zapewni szybki progres w komunikacj

 

 

 

Ruszyły zapisy na kursy języka angielskiego dla dzieci.

Zapraszamy dzieci przedszkolne, podstawówkowe i młodzież gimnazjalną i licealną.

Oferujemy komunikatywną metodę nauczania.

Rabat do 16 procent i 2 spotkania próbne

SEKRETARIAT SZKOŁY OLYMP CZYNNY:

PN 13:00 – 20:00

WT 13:00 – 20:00

ŚR 13:00 – 20:00

CZW 13:00 – 20.00

PT 10:00 – 18:00

 

Tel: 71 360 42 53, 502 159 723.

Podczas dni wolnych od pracy (święta, soboty i niedziele) prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres e-mail:  olymp@olymp-wroclaw.pl

Polish for Foreigners

We offer Polish Courses for Foreigners. If you are visiting Poland for short time or if you have decided to live here and want to learn our beautiful language we welcome You to visit us !

Oferujemy kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Jeżeli przyjechałeś do Polski na chwilę lub zdecydowałeś się tu zamieszkać i chcesz się nauczyć naszego pięknego języka, serdecznie zapraszamy !