Oferta


Kursy Angielskiego dla Dorosłych

Szkoły angielskiego we Wrocławiu oferują zazwyczaj standardowy typ zajęć dla dorosłych w grupach kilkuosobowych. w naszej placówce tego rodzaju kursy angielskiego również cieszą się największą popularnością, ale posiadamy również interesujące propozycje dla osób, pragnących intensywniej pracować nad swoimi umiejętnościami. Prowadzimy angielski w małych grupach komfort i vip. Jesteśmy także otwarci na nowe technologie, które dają nam możliwość prowadzenia zajęć przez skype. Organizujemy również kursy w weekendy, dla szczególnie zapracowanych osób. Ciekawą propozycją jest nauka języka dla seniorów, która przebiega w życzliwej i sympatycznej atmosferze.

 

OLYMP STANDARD

Jest to najbardziej rozpowszechniony kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu First Certificate organizowanego przez Cambridge ESOL. Dzięki wykorzystaniu metody bezpośredniej, nauka trwa około czterokrotnie krócej, niż w przypadku jakiejkolwiek innej metody. Zajęcia odbywają się w grupach od 6 do 12 słuchaczy w systemach spotkań: pn - śr i wt - czw. Program standard przeznaczony jest dla osób, które pragną szybko przyswoić sobie język angielski, otrzymując wysokiej jakości usługę za przystępną cenę.

 

OLYMP KOMFORT

Zajęcia w programie komfort odbywają się w małych, 4 do 6 osobowych grupach. Metodyka zajęć pozostaje taka sama, jak w programie standard, ale warunki zajęć przeznaczone są dla bardziej wymagających klientów.

 

OLYMP VIP

Podobnie jak w programie standard, do nauki języka angielskiego wykorzystujemy metodę bezpośrednią. Zajęcia odbywają się w grupach od 1 do 3 osobowych, a dni i godziny zajęć ustalamy z klientem indywidualnie. Program VIP przeznaczony jest dla osób, którym tryb pracy lub nauki nie pozwala na uczestniczenia w zajęciach grupowych.

 

OLYMP SKYPE

Osobom zapracowanym i dysponującym małą ilością wolnego czasu, proponujemy zajęcia języka angielskiego przez skype. jak wygląda nauka on-line? O ustalonej godzinie lektor łączy się z klientem przez skype i prowadzi zajęcia. Klient może w tym czasie przebywać w domu, w pracy czy na wakacjach, nie musi tracić czasu na dojazd do szkoły, a zajęcia mogą być przeprowadzone o każdej porze dnia.

  

OLYMP WEEKEND

Program weekend stworzyliśmy z myślą o osobach, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego w ciągu tygodnia. Dla nich nasza szkoła jest otwarta w piątkowe popołudnia oraz soboty i niedziele. Słuchacze programu weekend mogą uczyć się angielskiego metodą bezpośrednią w czasie jednego spotkania - w piątek lub sobotę, albo w czasie dwóch spotkań sobotnio-niedzielnych.

 

OLYMP SENIOR

Domowa atmosfera, doskonale wykwalifikowani lektorzy to nasze atuty. Zapraszamy osoby dojrzałe do skorzystania z oferty nauki angielskiego w naszym gronie.

 

OLYMP WAKACJE

Zapraszamy na wakacyjne kursy języka angielskiego. Oferujemy zarówno kursy grupowe, konwersacyjne jak i indywidualne. Grupy na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia odbywają się w systemach poniedziałek - środa, wtorek - czwartek lub w weekendy, w godzinach porannych, przedpołudniowych i popołudniowych. Zachęcamy do wypełnienia darmowego testu kwalifikacyjnego.

 

OLYMP POLISH FOR FOREIGNERS / JĘZYK POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

Wychodząc naprzeciw szerokiemu zainteresowaniu, oferujemy kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Jeśli przyjechałeś do nas z innego kraju - na chwilę lub na dłużej - i chcesz nauczyć się naszego pięknego języka, serdecznie zapraszamy.

 

Młodzież

OLYMP DIRECT

Jest to najbardziej rozpowszechniony kurs języka angielskiego. Dzięki wykorzystaniu Metody Bezpośredniej Direct Method nauka trwa około czterokrotnie krócej niż w przypadku jakiejkolwiek innej metody. Zajęcia odbywają się w grupach od 6 do 8 słuchaczy w systemach spotkań: pn - śr i wt - czw oraz w systemie weekendowym. Program OLYMP DIRECT przeznaczony jest dla młodzieży, która pragnie szybko przyswoić sobie język angielski w formie komunikacyjnej.Tandemowy system nauczania, pozwala dzieciom nabyć obycia i pewności w obcowianiu z różnymi akcentami.

OLYMP MATURA

Program Matura organizowany przez OLYMP przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich pragnących przygotować się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kurs dla maturzystów to 100-godzinny program opierający się na podręcznikach renomowanych wydawnictw i uwzględniający aktualnie obowiązujące wymagania maturalne opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną i opisane w Informatorze maturalnym.

Czego się nauczysz?

Podczas zajęć słuchacze zdobędą niezbędne informacje o egzaminie, poznają i przećwiczą wszystkie typy zadań maturalnych. Ciekawe zadania leksykalne umożliwią słuchaczom poznanie i uzupełnienie ewentualnych braków w słownictwie obejmującym swoim zakresem katalog tematów maturalnych. Ćwiczenia gramatyczne pozwolą na usystematyzowanie już zdobytej wiedzy z zakresu gramatyki języka obcego i opanowanie umiejętności rozpoznawania i stosowania różnych struktur gramatycznych. Uczestnicy naszego kursu poznają i intensywnie przećwiczą strategie pisania różnych tekstów, co gwarantuje, że część pisemna egzaminu maturalnego nie sprawi naszym słuchaczom trudności. W trakcie trwania kursu proponujemy naszym słuchaczom przystąpienie do bezpłatnej Próbnej Matury podczas której będą mogli w praktyce sprawdzić już zdobyte wiadomości i całościowo przećwiczyć nową formę egzaminu maturalnego. Zajęcia w programie Matura prowadzone są w grupach 6-12 osób dwa razy w tygodniu po dwie lekcje. Przed rozpoczęciem kursu słuchacze przystępują do bezpłatnego testu kwalifikacyjnego. Test przeprowadzany jest w formie pisemnej i ustnej. Obejmuje ćwiczenia na zrozumienie tekstu pisanego oraz ćwiczenia leksykalno-gramatyczne.

 

Język Angielski dla Dzieci

Obecnie język angielski należy już do kanonu dobrej i pełnej edukacji. Dzieci, które uczestniczą w zajęciach z języka obcego już od najmłodszych lat szybciej przyswajają słówka, prawidłową wymowę i intonację języka, reguły gramatyczne, a także idiomy. W naszej szkole językowej we Wrocławiu prowadzimy angielski dla dzieci metodą Talking Kids, którą oceniamy jao wysoko skuteczną. Organizujemy również półkolonie z językiem angielskim. Młodzi uczestnicy w przyjaznej atmosferze nabywają nowych kompetencji językowych poprzez zabawę i wspólną naukę z rówieśnikami.

 

 

OLYMP DZIECI

talking-kids

Talking Kids jest nowoczesną i skuteczną metodą nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. Opiera się na założeniach metod bezpośrednich, zyskujących dużą popularność w nauczaniu języka angielskiego dzieci i dorosłych. Na kursach stosujących metodę Talking Kids najmłodsi uczą się całościowo struktur języka, ćwicząc intensywnie na zajęciach ich używanie w ściśle zaplanowany przez autorów kursu sposób. Uczestnicy uczą się rozmawiać pełnymi zdaniami już od pierwszych zajęć. System powtarzania wprowadzanego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie. Jednocześnie przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych uczniów. Wykorzystuje się maksymalnie okresy koncentracji najmłodszych, żeby nie dopuścić do znużenia wprowadzane są elementy zabaw językowych. Elementy kinetyczne pozwalają utrzymać uwagę najmłodszych i w pełni wykorzystać czas na naukę. Niska liczebność grup (max 8 dzieci) stwarza komfortowe warunki do aktywnej nauki.Tandemowy system nauczania, pozwala dzieciom nabyć obycia i pewności w obcowianiu z różnymi akcentami.

 

ANGIELSKI DLA DZIECI Z SP 72 PRZY UL. TRWAŁEJ WE WROCŁAWIU

W przypadku grup uczniów z jednej szkoły, oferujemy odbieranie ich przez lektora i przyprowadzanie na zajęcia języka angielskiego dla dzieci do naszej szkoły. Po zajęciach przedstawiciel OLYMP odprowadza dzieci na świetlicę.

ANGIELSKI W SZKOLE TWOJEGO DZIECKA

Dla grup kolegów i koleżanek z jednej szkoły, oferujemy kursy języka angielskiego w szkole Twoich pociech. Czas, który Twoja pociecha musiałaby spędzić na szkolnej świetlicy, może zostać wykorzystany przez proponowany Państwu język angielski dla dzieci. Lektor odbiera uczniów ze świetlicy oraz odprowadza po przeprowadzonych zajęciach. Terminy i czas zajęć są dostosowane do propozycji rodziców.

 

Kursy specjalistyczne

OLYMP BUSINESS

Program Business English to kompleksowe szkolenie z języka zawodowego przeznaczone dla osób indywidualnych i personelu firm. Kurs przeznaczony dla ludzi związanych z biznesem chcących swobodnie i efektywnie posługiwać się tym językiem w następujących dziedzinach: promocja i reklama, marketing i zarządzanie, public relations, negocjacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, produkcja i konkurencyjność na rynku, struktury organizacyjne firm, strategia planowania oraz procesy podejmowania decyzji, finanse (budżet, kontrola wydatków, raporty, procedury), terminologia bankowa, obsługa kredytów, akcje, przejmowanie majątku dłużników, oraz wiele innych.

Kurs nie tylko wprowadza i utrwala niezbędny zakres słownictwa, ale sygnalizuje i poddaje analizie wiele zjawisk mających obecnie miejsce w świecie biznesu. OLYMP Business uczy także pisania profesjonalnych listów i podań, dawania referencji, przeprowadzania i uczestniczenia w rozmowach kwalifikacyjnych, oraz wielu innych przydatnych w świecie biznesu zagadnień.

 

Kursy wyjazdowe

 

BARNARDISTON HALL

Barnardiston Hall to doskonałe miejsce na dwutygodniowy wakacyjny kurs językowy dla dzieci w wieku 8-13 lat. Ta malowniacza miejscowość położona jest 30 minut drogi od Cambridge, co zapewnia idealne warunki do nauki. W programie kursu przewidzianych jest 15h nauki języka angielskiego, w grupach nieprzekraczających 12 osób, na róznych poziomach językowych (od poziomu podstawowego do zaawansowanego). Zapewnione wyżywienie: śniadanie, lunch oraz obiado-kolacja.

W programie są liczne wycieczki m.in. wizyta w Londynie, Cambridge, Safari Park oraz inne atrakcje: zajęcia sportowe, pokazy filmowe, gry i zabawy.

 

CAMBRIDGE

To idealne miejsce gdzie można połączyć kurs języka angielskiego ze wspaniałymi wakacjami. Wakacyjne kursy Cambridge Juniors przewidziane są dla młodzieży w wieku 14-17 lat. W grupach maksymalnie 12 osobowych, studenci uczą się 20h w tygodniu. Zakwaterowanie w pokojach jedno- lub dwuosobowych, zapewnione są śniadanie, lunch oraz obiado-kolacja.

W programie przewidziane są liczne wycieczki m.in. całodniowa wizyta w Londynie, zwiedzanie Cambridge, Peterborough oraz inne atrakcje: warsztaty tematyczne, zajęcia sportowe, pokazy filmowe.

 

LONDYN

Jeżeli szukasz przyjacielskiej atmosfery w czasie nauki, profesjonalnych i wesołych nauczycieli oraz atrakcyjnego miejsca pod względem towarzyskim - zapraszamy do Londynu. To idealne miejsce, gdzie można znaleźć mnóstwo ciekawych restauracji, pubów i kafejek w otoczeniu ludzi z ponad 20 krajów świata.

 

BOURNEMOUTH

Zapraszamy osoby 45+ na przygodę z językiem angielskim na południowym wybrzeżu Anglii. Nie ma innego miejsca, gdzie nauka angielskiego może być tak przyjemna i efektywna jak w otoczeniu sklepów i restauracji nadmorskiej miejscowości Bournemouth. W każdym tygodniu zapewnionych jest 20h zajęć, w grupach do 12 osób, na poziomach od podstawowego do zaawansowanego. Kurs trwa od 1 do 4 tygodni. W ciągu każdego tygodnia przewidziane są dwie wycieczki np. zwiedzanie Londynu, Stonehenge, czy odwiedzenie The Titanic Exhibition. Ponadto w programie są liczne atrakcje kulturalne. Zapewnione śniadanie, lunch i obiadokolacja. 

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.   

 

OLYMP TŁUMACZENIA

Proponujemy tłumaczenia pisemne i ustne z angielskiego na polski i z polskiego na angielski. W przypadku tłumaczenia pisemnego, jedna strona obliczeniowa zawiera 1800 znaków komputerowych (ze spacjami). W ofercie mamy również tłumaczenia przysięgłe gdzie strona obliczeniowa stanowi 1125 znaków ze spacjami.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o najwyższy poziom wykonanej pracy. Zamówione tłumaczenie otrzymają Państwo w najkrótszym możliwym terminie. Tłumaczymy z szybkością 5 stron dziennie (możliwe są większe tłumaczenia w krótkich terminach za dopłatą 50 do 100 %).

 

OLYMP INNE JĘZYKI

Ze względu na duże zainteresowanie, oferta OLYMP została poszerzona o możliwość nauki również innych języków. Oferujemy Państwu: polski dla obcokrajowców, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, rosyjski, japoński i chiński.