Akademia Języków Obcych Olymp

Akademia Języków Obcych Olymp

ul. Powstańców Śląskich 112/114 53-333 Wrocław

+48 71 360 42 53 +48 502 159 723

  olymp@olymp-wroclaw.pl

KADRA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą lektorów i pracowników administracyjnych, zawsze zaangażowanych i wykonujących swoją pracę z pasją.

altALICJA

Pracownik administracyjny. Magister ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawsze pogodna i opanowana. Chętnie pomaga naszym słuchaczom w sprawach organizacyjnych. Z wielkim zaangażowaniem dba o sprawy naszych słuchaczy. W wolnych chwilach miłośniczka filmów, muzyki oraz książek.

alt CAMILLA

Przyjechała do nas z New Jersey USA. Potrafi zbudować doskonałe relacje zarówno dziećmi jak i dorosłymi. Przez cztery lata pracowała jako asystent nauczyciela w szkole podstawowej w USA. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Jej optymizm jest zaraźliwy. Gdy nie uczy w OLYMP, spędza czas na Uniwersytecie Medycznym gdzie studiuje medycynę.

INTESAR

Przyjechała do nas z Michigan w Stanach Zjednoczonych. Zawsze uśmiechnięta, pozytywna, prowadzi zajęcia z języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Studiuje na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Pasjonuje się grafiką komputerową. W wolnym czasie uczy się japońskiego i marzy o wakacjach w Japonii.

 

 

alt AGNIESZKA

Magister filologii angielskiej na UMCS w Lublinie, absolwentka Podyplomowego Studium Przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawsze przygotowana do zajęć i wykorzystująca każdą ich minutę w 100 procentach. Na co dzień tłumacz licznych książek. W wolnych chwilach pasjonatka zwierząt.

CAROLINE

Urodziła się w Arizonie. Później przez wiele lat mieszkała w Monachium.

Obecnie dzieli swój czas pomiędzy pasję do nauczania języka angielskiego oraz niemieckiego a studiami na Uniwersytecie Medycznym. Zawsze wzorowo przygotowana do zajęć. Prowadzi zajęcia na najwyższym poziomie zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Zajęca może prowadzić w obu językach.

DOMINIKA

Dzieli swój czas na dwie pasje. Język angielski, którym posługuje się na poziomie C2 co poświadczone jest certyfikatem Cambridge University CPE.  Psychologia, którą studiuje na Uniwersytecie Wrocławskim jest jej drugą pasją. Perfekcyjnie przygotowana, dba aby każda minuta zajęć była efektywnie wykorzystana. Prowadzi zajęcia z dziećmi, co daje jej ogromną satysfakcję.

alt MAGDA

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Licencjat filologii angielskiej na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uwielbia dzieci i pracę z nimi. Doskonale rozpoznaje potrzeby swoich uczniów i jest pełna zrozumienia. Zawsze pełna pomysłów na zajęcia, które zaskakują swoją dynamiką i różnorodnością.

ALEKSANDRA

 

Magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła również specjalizację: nauczanie języka polskiego jako języka obcego. Zawsze doskonale przygotowana do zajęć i uśmiechnięta. Sprawia, że nauka języka angielskiego staje się przyjemnością. Dzieli swój czas pomiędzy nauką w OLYMP a studiami na kierunku filologia rosyjska Uniwersytetu Wrocławskiego.

alt IWONA

Ukończyła studia magisterskie na  Uniwersytecie Wrocławskim, w ramach specjalizacji nauczycielskiej oraz translatorskiej z tytułem magistra. Zajmuje się zajęciami z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Spokojna i opanowana, potrafi poradzić sobie z najbardziej ruchliwą grupą dzieci zaskakując ich nowymi pomysłami na naukę języka angielskiego.

 

 

STANISŁAW

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Języka angielskiego uczy od 2005 roku. Swój czas dzieli pomiędzy dwie pasje: nauczanie języka angielskiego oraz jogę i medytację.
Zawsze opanowany i uśmiechnięty. Z łatwością znajduje kontakt z młodzieżą oraz grupami dorosłymi.
W wolnych chwilach miłośnik gier planszowych, podróży ( zwłaszcza do Indii) oraz dobrego wegetariańskiego jedzenia.

FacebookTwitter

link-addvantagelink-talkinglink-wroclawwf-bw