Akademia Języków Obcych Olymp

Akademia Języków Obcych Olymp

ul. Powstańców Śląskich 112/114 53-333 Wrocław

+48 71 360 42 53 +48 502 159 723

  olymp@olymp-wroclaw.pl

Szkolenia dla firm

 

Aby skutecznie nauczyć się języka obcego, zasadne jest opracowanie najważniejszych celów, które z pomocą odpowiedniej metody jesteśmy w stanie osiągnąć. Jedni klienci chcą nauczyć się swobodnej komunikacji z partnerami biznesowymi, inni wolą ograniczyć się do umiejętności pisania, jeszcze inni do zdobycia certyfikatu językowego.

FAZA I: AUDYT JĘZYKOWY

Naszym klientom oferujemy pomoc w zaplanowaniu odpowiedniej ścieżki edukacji, aby nauka była jak najbardziej efektywna. Audyt językowy polega na: a) analizie potrzeb klienta, b) określeniu czasu potrzebnego na realizację celów, c) wyborze odpowiedniej metody szkoleniowej.

FAZA II: COACHING

Poza wyznaczonymi lekcjami, lektorzy wyznaczają słuchaczom dodatkowe zadania - w zależności od charakteru zajęć. Może być to artykuł do przeczytania w domu i dyskusji na kolejnych zajęciach, obejrzenie filmu z angielskim lektorem czy pisanie maili w celu ćwiczenia umiejętności formułowania myśli. Wszystkie te dodatkowe działania mają na celu realizację wyznaczonych celów i motywowanie klientów do ulepszania kompetencji językowych.

 

link-addvantagelink-talkinglink-wroclawwf-bw