Angielski dla dorosłych


Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania A1, A2, B1, B2, C1, C2. Nasze kursy języka angielskiego rozwijają kompetencje komunikacyjne. Usprawniają też rozumienie ze słuchu, ortograficzne pisanie czy poprawne czytanie tekstów. Mamy w swojej ofercie zajęcia grupowe jak i indywidualne. Zajęcia z języka ogólnego jak i branżowego. Możemy przygotować Pańtwa do egzaminów certyfikująch jak i do podjęcia pracy za granicą. Zachęcamy do przejrzenia szczegółów oferty.


 

OLYMP STANDARD

Zajęcia odbywają się w grupach od 6 do 12 słuchaczy w systemie spotkań 2 razy w tygodniu po 90 minut, grupy poniedziałkowo – środowe

i wtorkowo – czwartkowe. Program standard przeznaczony jest dla osób, które pragną szybko przyswoić sobie język angielski, otrzymując wysokiej jakości usługę za przystępną cenę. Zajęcia oparte są na podręcznikach Direct Language Lab, wspomaganych przez dedykowaną platformę językową i mobilną aplikację ćwiczącą słownictwo.

 

OLYMP KOMFORT

Jest to najbardziej rozpowszechniony kurs języka angielskiego. Zajęcia w programie komfort odbywają się w małych, 4 do 6 osobowych grupach. Podobnie jak w programie standard, do nauki języka angielskiego wykorzystujemy metodę bezpośrednią Direct Method. System spotkań pozostaje taki sam jak w programie standard, ale warunki zajęć pozwalają na szybsze opanowanie materiału i zauważalny postęp w krótszym czasie.

OLYMP STUDENT

Oferujemy zajęcia dla studentów w grupach komfort oraz standard z atrakcyjnymi rabatami nawet do 21%. Zajęcia są oparte o metodę bezpośrednią Direct Method. Metoda opiera się na konwersacjach, więc jest ciekawą alternatywą dla osób, które do tej pory uczyły się  angielskiego tylko metodą szkolną. Zajęcia umożliwiają zdobycie cenionej na dzisiejszym rynku pracy umiejętności praktycznego posługiwania się językiem obcym. Bazując na wiedzy gramatyczno-leksykalnej ze szkoły średniej w szybszym tempie można zacząć płynnie posługiwać się angielskim. Gwarantujemy, że strach przed mówieniem w języku obcym zniknie już po kilku pierwszych zajęciach.

OLYMP VIP

Podobnie jak w programie standard, do nauki języka angielskiego wykorzystujemy metodę bezpośrednią. Zajęcia odbywają się w grupach od 1 do 3 osobowych, a dni i godziny zajęć ustalamy z klientem indywidualnie. Program VIP przeznaczony jest dla osób, którym tryb pracy lub nauki nie pozwala na uczestniczenia w zajęciach grupowych.

 

OLYMP ONLINE

Osobom zapracowanym i dysponującym małą ilością wolnego czasu, proponujemy zajęcia języka angielskiego przez skype. Jak wygląda nauka online? O ustalonej godzinie lektor łączy się z klientem przez skype i prowadzi zajęcia. Klient może w tym czasie przebywać w domu, w pracy czy na wakacjach, nie musi tracić czasu na dojazd do szkoły, a zajęcia mogą być przeprowadzone o każdej porze dnia.

 

OLYMP WEEKEND

Program weekend stworzyliśmy z myślą o osobach, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego w ciągu tygodnia. Dla nich nasza szkoła jest otwarta w piątkowe popołudnia oraz soboty i niedziele. Słuchacze programu weekend mogą uczyć się angielskiego metodą bezpośrednią w czasie jednego spotkania – w piątek lub sobotę w wymiarze 3 x 45 min, albo w czasie dwóch spotkań piątkowo-sobotnich lub sobotnio-niedzielnych każde w wymiarze 90 min.

 

OLYMP BUSINESS

Program Business English to kompleksowe szkolenie z języka zawodowego przeznaczone dla osób indywidualnych i personelu firm. Kurs przeznaczony dla ludzi związanych z biznesem chcących swobodnie i efektywnie posługiwać się tym językiem w następujących dziedzinach: promocja i reklama, marketing i zarządzanie, public relations, negocjacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, produkcja i konkurencyjność na rynku, struktury organizacyjne firm, strategia planowania oraz procesy podejmowania decyzji, finanse (budżet, kontrola wydatków, raporty, procedury), terminologia bankowa, obsługa kredytów, akcje, przejmowanie majątku dłużników, oraz wiele innych.

Kurs nie tylko wprowadza i utrwala niezbędny zakres słownictwa, ale sygnalizuje i poddaje analizie wiele zjawisk mających obecnie miejsce w świecie biznesu. OLYMP Business uczy także pisania profesjonalnych listów i podań, dawania referencji, przeprowadzania i uczestniczenia w rozmowach kwalifikacyjnych, oraz wielu innych przydatnych w świecie biznesu zagadnień.

 

OLYMP SENIOR

Zapraszamy osoby w wieku 50+ do skorzystania z oferty nauki angielskiego w gronie swoich rówieśników. Oferujemy miłą atmosferę i  wykwalifikowanych lektorów w trosce o Państwa komfort podczas zajęć. Program Senior uczy słownictwa i gramatyki, pomaga doskonalić wymowę i dostarcza gotowych wzorców komunikacyjnych w codziennych sytuacjach. Tempo zajęć dostosowane jest tutaj do Państwa potrzeb i możliwości. Proponujemy zajęcia w grupach do 8 osób w systemie:

– 2 razy w tygodniu po 60 minut (oferta pon-śr, wt-czw)

– 1 raz w tygodniu w wymiarze 90 minut ( oferta weekendowo)

OLYMP WAKACJE

To kurs dwumiesięczny organizowany co roku w lipcu i sierpniu. Zajęcia zwykle odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 min w godzinach popołudniowo – wieczornych. Kurs ma formę warsztatów konwersacyjno-gramatycznych, co stanowi okazję do odświeżenia słownictwa i umiejętności komunikowania się w języku angielskim. To idealna oferta dla osób, które w szybki sposób chcą odświeżyć swoją wiedzę lub przygotować się do kursu całorocznego. Kurs wakacyjny jest także idealnym uzupełnieniem dla  kursu OLYMP STANDRAD I KOMFORT trwajcym od września – czerwca.

 

OLYMP POLISH FOR FOREIGNERS / JĘZYK POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

We offer Polish Courses for Foreigners. If you are visiting Poland for short time or if you have decided to live here and want to learn our beautiful language we welcome You to visit us !

Wychodząc naprzeciw szerokiemu zainteresowaniu, oferujemy kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Jeśli przyjechałeś do nas z innego kraju – na chwilę lub na dłużej – i chcesz nauczyć się naszego pięknego języka, serdecznie zapraszamy.