Przejdź do treści

Business English

Od ponad 20 lat nasza szkoła językowa we Wrocławiu szkoli pracowników firm, przygotowuje kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych po angielsku oraz wspomaga przedsiębiorstwa w ewaluacji kompetencji językowych przyszłych i obecnych pracowników. Program OLYMP Business to kompleksowy kurs języka angielskiego biznesowego przeznaczony dla zarówno osób indywidualnych, jak i personelu. Szkolenie to dedykowane jest zwłaszcza tym, którzy stawiają na samorozwój oraz chcą być tak samo skutecznymi pracownikami w obu językach. Co ważne, OLYMP BUSINESS to program nie tylko dla osób poszukujących zatrudnienia, ale również tych związanych już z jakąś branżą. 

ANGIELSKI BIZNESOWY

Oferujemy profesjonalne wsparcie w nauce Business English, co pozwoli Ci na swobodne, a zarazem efektywne posługiwanie się językiem w rozmaitych dziedzinach, takich jak marketing i zarządzanie, public relations, negocjacje, rekrutacja, produkcja, struktury organizacyjne firm, strategia planowania oraz procesy podejmowania decyzji i finanse. Dołącz do grona zadowolonych kursantów szkoły językowej OLYMP we Wrocławiu.

PROGRAM OLYMP BUSINESS – POZNAJ METODYKĘ NAUCZANIA BUSINESS ENGLISH

Proponowany przez nas kurs nie tylko wprowadza i utrwala niezbędny zakres słownictwa, ale sygnalizuje oraz poddaje analizie wiele zjawisk mających obecnie miejsce w świecie biznesu. OLYMP Business uczy także prowadzenia korespondencji służbowej, pisania referencji, przeprowadzania czy uczestniczenia w rozmowach kwalifikacyjnych bądź też wielu innych przydatnych w świecie biznesu zagadnień.

KURS ANGIELSKIEGO BIZNESOWEGO – TYLKO Z AKADEMIĄ JĘZYKÓW OBCYCH OLYMP Z WROCŁAWIA

Chciałbyś podnieść swoje kompetencje z zakresu Business English, ale nie wiesz na ofertę, której szkoły się zdecydować? Zachęcamy do zapoznania się z proponowanym przez nas programem OLYMP Business. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz praca na sprawdzonych materiałach sprawia, że opanowanie zagadnień oraz słownictwa biznesowego na profesjonalnym poziomie jest znacznie łatwiejsze.

facebook