Dorośli i Seniorzy

Angielski dla dorosłych

 

W szkole OLYMP grupy komfort cieszą się największym zainteresowaniem. Posiadamy również propozycję dla osób, dla których cena jest istotna. Oferujemy nieco bardziej liczne grupy o profilu Standard. Klientów wymagających zachęcamy do grup Vip. Jesteśmy także otwarci na nowe technologie, które dają nam możliwość prowadzenia zajęć online. Organizujemy również kursy w weekendy, dla szczególnie zapracowanych osób.

Kursy dla seniorów

 

Z myślą o osobach dojrzałych 50+ organizujemy wyjątkowe kursy językowe prowadzone w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Angielski dla seniorów to idealna propozycja dla wszystkich, którzy nie mieli okazji nauczyć się najpopularniejszego na świecie języka i chcieliby zapisać się na zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów.

Angielski online.

 

Szanujemy Państwa czas, dlatego w ofercie mamy również kursy języka angielskiego online dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na regularne uczęszczanie do siedziby naszej szkoły. Możecie Państwo wybrać kurs grupowy online lub zajęcia indywidualne z lektorem.

Business English

 

Program Business English to kompleksowe szkolenie skierowane do osób czynnych zawodowo, studentów przygotowujących się do rynku pracy i osób działających w środowisku międzynarodowm i wielokulturowym. Program kursu rozbudowuje słownictwo branżowe, analizuje terminogię spotkań biznesowych, small talks, negocjacji, prowadzenia korespondencji, uczestnictwa w rozmowach kwalifikacyjnych.

Kurs nie tylko wprowadza i utrwala niezbędny zakres słownictwa, ale sygnalizuje i poddaje analizie wiele zjawisk mających obecnie miejsce w świecie gospodarki i biznesu.