Przejdź do treści

Kursy językowe dla dorosłych oraz seniorów

Język Angielski dla dorosłych i seniorów – Wrocław

W Akademii OLYMP grupy komfort cieszą się największym zainteresowaniem. Klientów wymagających zachęcamy do zajęć indywidualnych lub w grupie przyjaciół. Prowadzimy zajęcia stacjonarne jak i online. Organizujemy kursy poranne, popołudniowe, wieczorne i weekendowe.

Kursy 40+

Z myślą o osobach dojrzałych organizujemy kursy językowe w grupach o profilu 40+. OLYMP 40+ to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby się uczyć w grupie rówieśników, nawiązać nowe kontakty. Kurs dedykowany jest zarówno osobom którzy nie mieli okazji nauczyć się najpopularniejszego na świecie języka jak i tym których język potrzebuje odświeżenia.

Angielski online

W ofercie mamy również kursy języka angielskiego OLYMP ONLINE dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na regularne uczęszczanie do siedziby naszej szkoły. Możecie Państwo wybrać kurs grupowy online lub zajęcia indywidualne z lektorem. Wszystkie lekcje online prowadzone są przez lektora na żywo w czasie rzeczywistym.

Business English

Program OLYMP Business to kompleksowe szkolenie skierowane do osób czynnych zawodowo, studentów przygotowujących się do rynku pracy i osób działających w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym. Program kursu rozbudowuje słownictwo branżowe, analizuje terminologię spotkań biznesowych, small talks, negocjacji, prowadzenia korespondencji, uczestnictwa w rozmowach kwalifikacyjnych.
Kurs nie tylko wprowadza i utrwala niezbędny zakres słownictwa, ale sygnalizuje i poddaje analizie wiele zjawisk mających obecnie miejsce w świecie gospodarki i biznesu.