Akademia Języków Obcych Olymp

Akademia Języków Obcych Olymp

ul. Powstańców Śląskich 112/114 53-333 Wrocław

+48 71 360 42 53 +48 502 159 723

  olymp@olymp-wroclaw.pl

Kursy Angielskiego dla Dorosłych

 

 

W szkole OLYMP grupy komfort cieszą się największym zainteresowaniem. Posiadamy również propozycję dla osób, dla których cena jest istotna. Oferujemy nieco bardziej liczne grupy o profilu Standard. Klientów wymagających zachęcamy do grup Vip. Jesteśmy także otwarci na nowe technologie, które dają nam możliwość prowadzenia zajęć przez skype. Organizujemy również kursy w weekendy, dla szczególnie zapracowanych osób. Ciekawą propozycją jest nauka języka dla seniorów, która przebiega w życzliwej i sympatycznej atmosferze.


 

OLYMP WAKACJE

Ruszają zapisy na kursy wakacyjne.

W lipcu i sierpniu 2018 spotykamy sie 2 raz w tygodniu po 60 min za super promocyjną cenę 100 zł za miesiąc. Zajęcia w godzinach popołudniowo-wieczornych. Aby skorzystać z oferty, polub naszą stronę na profilu facebookowym i zapisz się do 31 marca 2018.

 

OLYMP STANDARD

Zajęcia odbywają się w grupach od 6 do 12 słuchaczy w systemach spotkań: pn - śr i wt - czw lub w systemie weekendowym. Program standard przeznaczony jest dla osób, które pragną szybko przyswoić sobie język angielski, otrzymując wysokiej jakości usługę za przystępną cenę.

 

OLYMP KOMFORT

Jest to najbardziej rozpowszechniony kurs języka angielskiego. Zajęcia w programie komfort odbywają się w małych, 4 do 6 osobowych grupach. Metodyka zajęć pozostaje taka sama jak w programie standard, ale warunki zajęć pozwalają na szybsze opanowanie materiału i zauważalny postęp w krótszym czasie.

 

OLYMP VIP

Podobnie jak w programie standard, do nauki języka angielskiego wykorzystujemy metodę bezpośrednią. Zajęcia odbywają się w grupach od 1 do 3 osobowych, a dni i godziny zajęć ustalamy z klientem indywidualnie. Program VIP przeznaczony jest dla osób, którym tryb pracy lub nauki nie pozwala na uczestniczenia w zajęciach grupowych.

 

OLYMP SKYPE

Osobom zapracowanym i dysponującym małą ilością wolnego czasu, proponujemy zajęcia języka angielskiego przez skype. Jak wygląda nauka on-line? O ustalonej godzinie lektor łączy się z klientem przez skype i prowadzi zajęcia. Klient może w tym czasie przebywać w domu, w pracy czy na wakacjach, nie musi tracić czasu na dojazd do szkoły, a zajęcia mogą być przeprowadzone o każdej porze dnia.

 

OLYMP WEEKEND

Program weekend stworzyliśmy z myślą o osobach, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego w ciągu tygodnia. Dla nich nasza szkoła jest otwarta w piątkowe popołudnia oraz soboty i niedziele. Słuchacze programu weekend mogą uczyć się angielskiego metodą bezpośrednią w czasie jednego spotkania - w piątek lub sobotę, albo w czasie dwóch spotkań piątkowo-sobotnich lub sobotnio-niedzielnych.

 

OLYMP SENIOR

Domowa atmosfera, doskonale wykwalifikowani lektorzy to nasze atuty. Zapraszamy osoby dojrzałe do skorzystania z oferty nauki angielskiego w naszym gronie.

 

OLYMP POLISH FOR FOREIGNERS / JĘZYK POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

Wychodząc naprzeciw szerokiemu zainteresowaniu, oferujemy kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Jeśli przyjechałeś do nas z innego kraju - na chwilę lub na dłużej - i chcesz nauczyć się naszego pięknego języka, serdecznie zapraszamy.

link-addvantagelink-talkinglink-wroclawwf-bw