Angielski dla dzieci


Obecnie język angielski należy już do kanonu dobrej i pełnej edukacji. Dzieci, które uczestniczą w zajęciach już od najmłodszych lat szybciej przyswajają słówka, prawidłową wymowę, intonację, reguły gramatyczne, a także idiomy. W naszej akademii we Wrocławiu prowadzimy kursy metodą Direct Kids, którą oceniamy jako wysoce skuteczną.
Organizujemy również Letnią Akademię Przygody z językiem angielskim. Dzieci w przyjaznej atmosferze nabywają nowe kompetencje językowe poprzez zabawę i wspólną naukę z rówieśnikami. Prowadzimy zajęcia językowe dla dzieci z pobliskich szkół podstawowych, gdzie w czasie świetlicy dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach angielskiego.

 


OLYMP DIRECT KIDS – NAUKA PRZEZ ZABAWĘ DLA PRZEDSZKOLAKÓW


Direct Kids jest nowoczesną i skuteczną metodą nauki dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnej szkoły podstawowej. Opiera się na założeniach metod bezpośrednich, zyskujących dużą popularność w nauczaniu języka angielskiego dzieci i dorosłych. Na kursach stosujących metodę bezpośrednią najmłodsi uczą się całościowo struktur języka. Uczestnicy uczą się rozmawiać pełnymi zdaniami już od pierwszych zajęć. System powtarzania wprowadzanego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie. Jednocześnie przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych uczniów. Na kursach wykorzystuje się maksymalnie okresy koncentracji najmłodszych, żeby nie dopuścić do znużenia wprowadzane są elementy zabaw. Elementy kinetyczne pozwalają utrzymać uwagę najmłodszych i w pełni wykorzystać czas na naukę.

 

ANGIELSKI DLA DZIECI Z SP 72 PRZY UL. TRWAŁEJ WE WROCŁAWIU


W odpowiedzi na potrzebę wielu rodziców dzieci z SP 72 prowadzimy zajęcia angielskiego w czasie świetlicowym sąsiadującej z naszą Akademią szkoły. W przypadku klas młodszych oferujemy odebranie ich przez lektora i przyprowadzanie na zajęcia do naszej szkoły. Po zajęciach przedstawiciel OLYMP odprowadza dzieci na świetlicę. Dzieci starsze samodzielnie przychodzą do nas na lekcje, po których są odbierane przez rodziców lub wracają same do domu. Program nauczania dostosowujemy do potrzeb kursantów, może mieć formę wsparcia edukacji szkolnej i jej uzupełnienia lub niezależnego kursu
.

 

ANGIELSKI W EDUKACJI DOMOWEJ


Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu rodzin homeschoolingowych zajęciami języków obcych dla dzieci, uruchamiamy kursy w godzinach dopołudniowych dedykowane dzieciom z ED. Zajęcia mogą mieć formę zajęć indywidualnych lub w grupie przyjaciół. Przydzielamy dzieciom tutora który prowadzi ich przez edukację językowa realizując podstawą programową jednocześnie rozwijając w dzieciach ciekawość świata. Zajęcia mogą odbywać się online i stacjonarnie lub w trybie hybrydowym.

 

ANGIELSKI W SZKOLE TWOJEGO DZIECKA


Dla grup kolegów i koleżanek z jednej szkoły, oferujemy kursy angielskiego w szkole Państwa pociech. Czas, który dziecko musiałoby spędzić na szkolnej świetlicy, może zostać wykorzystany przez proponowany kurs angielskiego lub innego języka obcego. Lektor odbiera uczniów ze świetlicy oraz odprowadza po przeprowadzonych zajęciach. Terminy i czas zajęć są dostosowane do propozycji rodziców.

 

URODZINY ZE SKRZYNIĄ TAJEMNIC – MOBILE ESCAPE ROOM


Oferujemy organizację urodzin, imprez lub spotkań w formie escape roomu ze Skrzynią Tajemnic. Przygotujemy 2 godzinną zabawę w wybranej przez Państwa tematyce. Uczestnicy będą rozwiązywać zagadki prowadzące do ukrytych szyfrów i kodów, a wszystko po to aby otworzyć Skrzynię Tajemnic. Skrzynia może skrywać prezenty dla jubilata, upominki dla wszystkich gości lub prowadzić do ukrytego poczęstunku. Nad zabawę czuwać będą animatorzy. Zapewnimy salę udekorowaną urodzinowo, talerzyki i kubeczki, dyplomy dla uczestników.


Proponowane scenariusze: Harry Potter – Tajemnice Czarnego Pana, Ninjago, Piraci, Pokemon, Czarownice, Magiczny Las, Psy i Koty, W świecie wynalazków, Lego Movie 2, Brawl Stars, Wyrusz w podróż z Mikołajem, Halloween.

 

LETNIA AKADEMIA PRZYGODY


Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 10 lat na Letnią Akademię Przygody z językiem angielskim. Codzienne warsztaty kreatywne, zabawy na świeżym powietrzu, gry świetlicowe i lekcja angielskiego sprawią, że państwa dziecko będzie kojarzyło naukę języka obcego z przyjemnością. Sprawdź szczegóły.