Przejdź do treści

Kursy języka angielskiego dla dzieci


Obecnie język angielski należy już do kanonu dobrej i pełnej edukacji. Dzieci, które uczestniczą w zajęciach już od najmłodszych lat szybciej przyswajają słówka, prawidłową wymowę, intonację, reguły gramatyczne, a także idiomy. W naszej akademii we Wrocławiu prowadzimy kursy metodą Direct Kids, którą oceniamy jako wysoce skuteczną.
Organizujemy również Letnią Akademię Przygody z językiem angielskim. Dzieci w przyjaznej atmosferze nabywają nowe kompetencje językowe poprzez zabawę i wspólną naukę z rówieśnikami. Prowadzimy zajęcia językowe dla dzieci z pobliskich szkół podstawowych, gdzie w czasie świetlicy dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach angielskiego.


English & more

Program English & more to metoda nowoczesnej edukacji językowej realizowany przez naszą szkołę wspierana przez brytyjskie wydawnictwo Pearson (szczegóły). Korzystamy ze sprawdzonych materiałów i rozwiązań edukacyjnych, zapewniając małym kursantom program nauki języka, oparty na unikalnym fundamencie w postaci Global Scale of English https://www.pearson.com/english/about-us/global-scale-of-english.html
English & more to nauka języka, ale także holistyczny rozwój nastawiony na praktyczną komunikację i umiejętności przyszłości dostosowane do współczesnego, dynamicznie zmieniającego się świata. Jednocześnie przebieg lekcji jest przystosowany do możliwości percepcyjnych uczniów. Na kursach wykorzystuje się maksymalnie okresy koncentracji najmłodszych, żeby nie dopuścić do znużenia wprowadzane są elementy zabaw. Elementy kinetyczne pozwalają utrzymać uwagę najmłodszych i w pełni wykorzystać czas na naukę.

ANGIELSKI DLA DZIECI Z SP 72 PRZY UL. TRWAŁEJ WE WROCŁAWIU

W odpowiedzi na potrzebę wielu rodziców dzieci z SP 72 prowadzimy zajęcia angielskiego w czasie świetlicowym sąsiadującej z naszą Akademią szkoły. W przypadku klas młodszych oferujemy odebranie ich przez lektora i przyprowadzanie na zajęcia do naszej szkoły. Po zajęciach przedstawiciel OLYMP odprowadza dzieci na świetlicę. Dzieci starsze samodzielnie przychodzą do nas na lekcje, po których są odbierane przez rodziców lub wracają same do domu. Program nauczania dostosowujemy do potrzeb kursantów, może mieć formę wsparcia edukacji szkolnej i jej uzupełnienia lub niezależnego kursu.

ANGIELSKI W EDUKACJI DOMOWEJ

Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu rodzin homeschoolingowych zajęciami języków obcych dla dzieci, uruchamiamy kursy w godzinach dopołudniowych dedykowane dzieciom z ED. Zajęcia mogą mieć formę zajęć indywidualnych lub w grupie przyjaciół. Przydzielamy dzieciom tutora który prowadzi ich przez edukację językowa realizując podstawą programową jednocześnie rozwijając w dzieciach ciekawość świata. Zajęcia mogą odbywać się online i stacjonarnie lub w trybie hybrydowym.

ANGIELSKI W SZKOLE TWOJEGO DZIECKA

Dla grup kolegów i koleżanek z jednej szkoły, oferujemy kursy angielskiego w szkole Państwa pociech. Czas, który dziecko musiałoby spędzić na szkolnej świetlicy, może zostać wykorzystany przez proponowany kurs angielskiego lub innego języka obcego. Lektor odbiera uczniów ze świetlicy oraz odprowadza po przeprowadzonych zajęciach. Terminy i czas zajęć są dostosowane do propozycji rodziców.

URODZINY ZE SKRZYNIĄ TAJEMNIC – MOBILE ESCAPE ROOM

Oferujemy organizację urodzin, imprez lub spotkań w formie escape roomu ze Skrzynią Tajemnic. Przygotujemy 2 godzinną zabawę w wybranej przez Państwa tematyce. Uczestnicy będą rozwiązywać zagadki prowadzące do ukrytych szyfrów i kodów, a wszystko po to aby otworzyć Skrzynię Tajemnic. Skrzynia może skrywać prezenty dla jubilata, upominki dla wszystkich gości lub prowadzić do ukrytego poczęstunku. 

Proponowane scenariusze: Harry Potter – Tajemnice Czarnego Pana, Ninjago, Piraci, Pokemon, Czarownice, Magiczny Las, Psy i Koty, W świecie wynalazków, Lego Movie 2, Brawl Stars, Wyrusz w podróż z Mikołajem, Halloween.

LETNIA AKADEMIA PRZYGODY

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 10 lat na Letnią Akademię Przygody z językiem angielskim. Codzienne warsztaty kreatywne, zabawy na świeżym powietrzu, gry świetlicowe i lekcja angielskiego sprawią, że państwa dziecko będzie kojarzyło naukę języka obcego z przyjemnością.