Przejdź do treści

Kadra

Kadra w Szkole Języków Obcych OLYMP jest starannie dobierana.
Współpracujemy z filologami, native speakerami oraz entuzjastami języków obcych.
Nasi lektorzy oprócz znajomości języka obcego posiadają wiedzę
w zakresie gospodarki, ekonomii, biznesu, nauk społecznych czy psychologii i pedagogiki.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą lektorów i pracowników administracyjnych,
zawsze zaangażowanych i wykonujących swoją pracę z pasją.

Olimpia

Głowa i serce całej szkoły. Magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, studiów podyplomowych Human Resources na Uniwersytecie Ekonomicznym. Brała udział w licznych konferencjach metodycznych, warsztatach psychologicznych i antydyskryminacyjnych. Ukończyła Szkołę Asystentów Międzykulturowych. Od niemal 20 lat uczy dorosłych, młodzież i dzieci. Pasjonatka wolnej edukacji, na bieżąco śledzi nowe nurty i techniki w nauczaniu języków obcych.

 

Agnieszka

Absolwentka filologii angielskiej w zakresie studiów amerykanistycznych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowego Studium Przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawsze przygotowana do zajęć i wykorzystująca każdą ich minutę w 100 procentach. Na co dzień tłumaczka literatury. Uwielbia zwierzęta, zwłaszcza koty i gady.

Ciara

Studentka weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym przyjechała do nas Irlandii. Z ogromnym entuzjazmem prowadzi zajęcia, które przynoszą szybkie i zauważalne efekty wzrostu umiejętności językowych u kursantów. Czerpie ogromną przyjemność z obserwacji, jak błyskawicznie jej uczniowie czynią postępy. W czasie swoich lekcji używa głównie technik komunikacyjnych, skupia się na rozwoju słownictwa oraz wzmacnianiu umiejętności redagowania tekstów pisemnych.

Franco

Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Prowadzi zajęcia z dorosłymi. Doskonale znajduje się w zagadnieniach Business English, prowadzi zajęcia zarówno z General Business English jak i z języków branżowych. Zawsze doskonale przygotowany do zajęć stawia na doskonałą komunikację ze studentami.

 

Magda

Zawsze uśmiechnięta, pozytywna, prowadzi zajęcia zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi. Magister filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz filologii angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej. Na co dzień nauczyciel mianowany, pracuje z młodzieżą w Liceum Ogólnokształcącym VII we Wrocławiu. Specjalizuje się w przygotowaniu młodzieży do matury z języka angielskiego w formule rozszerzonej i podstawowej.

Ola

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Zawsze pogodna i doskonale przygotowana, potrafi zmotywować do nauki każdego. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Na co dzień pracownik jednej z amerykańskich korporacji.

Iwona

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego i podyplomowych studiów analityki finansowej Zajmuje się zajęciami z młodzieżą oraz dorosłymi. Zawsze doskonale przygotowana do zajęć. Uczy na każdym poziomie zaawansowania prowadzi zajęcia z języka ogólnego, jak i biznesowego. Prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów językowych. Na co dzień pracownik jednej z finansowych korporacji międzynarodowych..

Sylwia

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu, Filologii romańskiej oraz podyplomowych studiów z zakresu nauczania języka angielskiego na I i II etapie edukacyjnym w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Predyspozycje nauczycielskie i zdolności do nauki języków obcych odziedziczone po ojcu nauczycielu. Poszukująca inspiracji na prowadzenie atrakcyjnych lekcji dla dzieci i młodzieży zachęcających ich do nauki. Pasjonatka starożytnych filozofów i długich spacerów z psem, Zefirem.

Aneta

Magister filologii angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej. Dzieli swój czas pomiędzy pasją do nauczania języka angielskiego, a pracą w międzynarodowej szkole podstawowej. Zawsze wzorowo przygotowana do zajęć. Prowadzi zajęcia zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi na każdym poziomie.

Błażej 

Magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada doświadczenie w pracy na wszystkich etapach edukacyjnych: od dzieci i młodzież po dorosłych, jak i również w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną i w spektrum autyzmu. W uczeniu innych stawia przede wszystkim na relacje i odpowiednie przygotowanie do zajęć. Prywatnie interesuje się psychologią rozwoju, literaturą i geografią. Na co dzień nauczyciel języka angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym nr 4 we Wrocławiu. Zajmuje się przygotowaniem do matury rozszerzonej i podstawowej z języka angielskiego oraz przygotowaniem do międzynarodowych egzaminów na poziomie C1 i C2.

Staszek

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Zawsze doskonale przygotowany do zajęć, prowadzi je na najwyższym poziomie, zarówno z młodzieżą, jak i dorosłymi. Pasjonat Indii oraz kultury indyjskiej. Miłośnik jogi, którą prowadzi również w języku angielski. Na co dzień lektor języka angielskiego na dwóch wrocławskich uczelniach wyższych.

Michał

Magister Filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadząc zajęcia skupia się na praktycznym zastosowaniu języka. Lubi nawiązywać kontakty z ludźmi, a za niezwykle istotną uważa swobodną atmosferę na lekcjach, która sprzyja przełamaniu bariery w komunikacji w języku obcym. Prywatnie pasjonuje się muzyką, wspinaczką, a także dużo podróżuje.

Renata

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, pracująca na co dzień jako nauczycielka w jednym z wrocławskich liceów. Pogodna, pracowita i uporządkowana. Zawsze z dużą starannością przygotowuje się do zajęć i zależy jej na dobrej atmosferze podczas ich trwania. Z jednakową pasją uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Prywatnie miłośniczka spacerów, psów i dobrego kina.

Julia

Studentka studiów magisterskich na filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzi zajęcia w przyjaznej atmosferze, starannie dbając o ich przygotowanie. Uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Specjalizuje się w języku prawniczym. Uwielbia podróżować i uprawiać sporty, od rolkarstwa aż po windsurfing. Lubi też dobre kino i literaturę faktu.

Kasia

Studentka ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada Certificate in Advanced English (CAE) wydany przez Cambridge esol. Kasia jest cierpliwa i zawsze dobrze przygotowana. Bardzo ważna jest dla niej przyjazna atmosfera na zajęciach. Prowadzi lekcje z dziećmi oraz dorosłymi na różnych poziomach. Interesuje się literaturą, lubi aktywnie spędzać czas i podróżować

Paula

Studentka komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzi zajęcia z najmłodszymi. Miłośniczka podróży i pracy z dziećmi. Zajęcia prowadzi w miłej atmosferze, przez co potrafi dotrzeć do każdego kursanta. Od 2018 do 2020 uczestniczka programu Au Pair w USA. Opiekująca się dwójka chłopców w wieku 5 i 13 lat. Brała udział w zajeciach poświęconych sztuce oraz aktywizmowi prowadzonych w Borough of Manhattan Community College w Nowym Jorku.

Marta

Magister filologii ukraińskiej i angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Interesuje się językami obcymi, uwielbia podróżować, a w wolnym czasie oglądać seriale lub spacerować po górach. Zimą jeździć na łyżwach, latem na rolkach.

Adriana

Magister filologii angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Zawsze starannie przygotowana do zajęć i cierpliwa. Prowadzi zajęcia z dziećmi i dorosłymi na każdym poziomie. Nauczyciel w jednej z wrocławskich szkół podstawowych.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!