Kadra

Kadra w Szkole Języków Obcych OLYMP jest starannie dobierana.

Współpracujemy z filologami, native speakerami oraz entuzjastami języków obcych.

Nasi lektorzy oprócz znajomości języka obcego posiadają wiedzę

w zakresie gospodarki, ekonomii, biznesu, nauk społecznych czy psychologii i pedagogiki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą lektorów i pracowników administracyjnych,

zawsze zaangażowanych i wykonujących swoją pracę z pasją.

Olimpia

 

Głowa i serce całej szkoły. Magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, studiów podyplomowych Human Resources na Uniwersytecie Ekonomicznym. Brała udział w licznych konferencjach metodycznych, warsztatach psychologicznych i antydyskryminacyjnych. Ukończyła Szkołę Asystentów Międzykulturowych. Od niemal 20 lat uczy dorosłych, młodzież i dzieci. Pasjonatka wolnej edukacji, na bieżąco śledzi nowe nurty i techniki w nauczaniu języków obcych.

 

Agnieszka

 

Magister filologii angielskiej na UMCS w Lublinie, absolwentka Podyplomowego Studium Przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawsze przygotowana do zajęć i wykorzystująca każdą ich minutę w 100 procentach. Na co dzień tłumacz licznych książek. W wolnych chwilach pasjonatka zwierząt.

 

Lorraine

 

Pochodzi z Irlandii. Prowadzi zajęcia z młodzieżą. Dzieli swój czas pomiędzy studiowaniem weterynarii, a nauczaniem angielskiego. Optymistyczna i przyjazna, lubi spędzać czas ze swoimi uczniami i skupiać  się na rozwijaniu ich umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim.

Franco

 

Pochodzi z Wielkiej Brytanii. Prowadzi zajęcia z dorosłymi. Doskonale znajduje się w zagadnieniach Business English, prowadzi zajęcia zarówno z General Business English jak i z języków branżowych. Zawsze doskonale przygotowany do zajęć stawia na doskonałą komunikację ze studentami.

 

Magda

 

Zawsze uśmiechnięta, pozytywna, prowadzi zajęcia zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi. Magister filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz filologii angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej. Na co dzień nauczyciel mianowany, pracuje z młodzieżą w Liceum Ogólnokształcącym VII we Wrocławiu.

Ola

 

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Zawsze pogodna i doskonale przygotowana, potrafi zmotywować do nauki każdego. Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Na co dzień pracownik jednej z amerykańskich korporacji.

Iwona

 

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego i podyplomowych studiów analityki finansowej Zajmuje się zajęciami z młodzieżą oraz dorosłymi. Zawsze doskonale przygotowana do zajęć. Uczy na każdym poziomie zaawansowania prowadzi zajęcia z języka ogólnego, jak i biznesowego. Prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów językowych. Na co dzień pracownik jednej z finansowych korporacji międzynarodowych..

Sylwia

 

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu, Filologii romańskiej oraz podyplomowych studiów z zakresu nauczania języka angielskiego na I i II etapie edukacyjnym w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Predyspozycje nauczycielskie i zdolności do nauki języków obcych odziedziczone po ojcu nauczycielu. Poszukująca inspiracji na prowadzenie atrakcyjnych lekcji dla dzieci i młodzieży zachęcających ich do nauki. Pasjonatka starożytnych filozofów i długich spacerów z psem, Zefirem.

Aneta

 

Magister filologii angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej. Dzieli swój czas pomiędzy pasją do nauczania języka angielskiego, a pracą w międzynarodowej szkole podstawowej. Zawsze wzorowo przygotowana do zajęć. Prowadzi zajęcia zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi na każdym poziomie.

Błażej 

 

Magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada doświadczenie w pracy na wszystkich etapach edukacyjnych: od dzieci i młodzież po dorosłych, jak i również w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną i w spektrum autyzmu. W uczeniu innych stawia przede wszystkim na relacje i odpowiednie przygotowanie do zajęć. Prywatnie interesuje się psychologią rozwoju, literaturą i geografią. Na co dzień nauczyciel j. angielskiego w jednej z wrocławskich szkół średnich.

Staszek


Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Zawsze doskonale przygotowany do zajęć, prowadzi je na najwyższym poziomie, zarówno z młodzieżą, jak i dorosłymi. Pasjonat Indii oraz kultury indyjskiej. Miłośnik jogi, którą prowadzi również w języku angielski. Na co dzień lektor języka angielskiego na dwóch wrocławskich uczelniach wyższych.

Michał

 

Student studiów magisterskich na kierunku filologia angielska Uniwersytetu Wrocławskiego. Zawsze przygotowany do zajęć, prowadzi je na wszystkich poziomach, zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi. Za niezwykle istotną uważa miłą atmosferę panującą w klasie. Interesuje się muzyką i literaturą, dużo podróżuje. 

Renata


Studentka studiów magisterskich filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Pogodna, pracowita i uporządkowana. Zawsze z dużą starannością przygotowuje się do zajęć i zależy jej na dobrej atmosferze podczas ich trwania. Z jednakową pasją uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Prywatnie miłośniczka spacerów, psów i dobrego kina.

Maria

 

Studentka filologii angielskiej oraz absolwentka romanistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawsze pozytywna i uśmiechnięta, doskonale przygotowana do zajęć, które prowadzi z dużym zaangażowaniem na wszystkich poziomach językowych, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Niezwykle istotna jest dla niej przyjazna atmosfera w czasie zajęć, która pomaga w efektywnej nauce języka. Prywatnie pasjonatka śpiewu, gry na skrzypcach oraz podróży.

Paula

 

Studentka komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzi zajęcia z najmłodszymi. Miłośniczka podróży i pracy z dziećmi. Zajęcia prowadzi w miłej atmosferze, przez co potrafi dotrzeć do każdego kursanta. Od 2018 do 2020 uczestniczka programu Au Pair w USA. Opiekująca się dwójka chłopców w wieku 5 i 13 lat. Brała udział w zajeciach poświęconych sztuce oraz aktywizmowi prowadzonych w Borough of Manhattan Community College w Nowym Jorku.

Marta

 

Absolwentka studiów pierwszego stopnia kierunku filologia ukraińska i angielska na Uniwersytecie Wrocławskim i studentka tego samego kierunku na studiach magisterskich. Interesuje się językami obcymi, uwielbia podróżować, a w wolnym czasie oglądać seriale lub spacerować po górach. Zimą jeździć na łyżwach, latem na rolkach.

Adriana

 

Magister filologii angielskiej na Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Zawsze starannie przygotowana do zajęć i cierpliwa. Prowadzi zajęcia z dziećmi i dorosłymi na każdym poziomie. Nauczyciel w jednej z wrocławskich szkół podstawowych.

Sylwia

 

Studentka studiów magisterskich filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przygotowuje ósmoklasistów do egzaminu z języka niemieckiego.
Zawsze starannie przygotowana do zajęć, cierpliwa i opanowana.
Ceni sobie aktywną naukę języka poprzez stymulowanie swoich kursantów różnorodnymi zabawami językowymi. Interesuje się językami obcymi, a w wolnym czasie tańczy.